PLOUKONICE

Branný závod Bukovina u Čisté 14. 10. 2023

Na závody jsme přihlásili jedno družstvo mladších, jedno družstvo starších, družstvo dorostenek a jednoho dorostence. Závody probíhaly již od rána, ale naši svěřenci vybíhali až půl dvanácté tak jsme mohli vyjet až po půl desáté. První vybíhalo družstvo starších ve složení Jáchym, Tadeáš, Kuba, Monča a Ema z celkem 31 přihlášených družstev skončili na 22. místě. Další na trať vyběhlo družstvo mladších ve složení Mikuláš, Lucka, Barča, Pavel a Vilda ty doběhly na 18. místě z 35 přihlášených družstev. V kategorii dorostu vybíhal Štěpa jako jednotlivec, doběhl v nejlepším čase ze všech, ale díky chybě na trati z toho bylo 2. místo. Jako poslední vybíhaly dorostenky Dája, Vaness, Valí, Terka a Gabča, holky doběhly 3 ze 4, a postoupily do krajského kola, které proběhne v Těpeřích 28.10.2023.