PLOUKONICE

Oslavy 135 let od založení sboru

Plavkonice 1888 – Ploukonice 2023

U příležitosti oslav jsme uspořádali soutěž na 2B, nejprve si všechna družstva vyzkoušela naši novou trať s mašinou FOX, s níž se běhají postupové soutěže a kterou nám zapůjčilo OSH Semily.

Po odběhnutí všech družstev na PS FOX následovalo poděkování, které zahájila místostarostka obce Všeň paní Monika Poláchová, k ní se přidala starostka OSH Semily sestra Kateřina Slavíková a jako poslední poděkoval všem i starosta sboru SDH Ploukonice a starosta obce Všeň bratr Radek Vytina. Poděkování patřilo nejen současným členům, ale i všem kteří v minulosti reprezentovali SDH Ploukonice. S předáním čestných uznání a vyznamenání všem aktivním členům SDH Ploukonice. K dalšímu poděkování se přihlásila setra Vendula Vytinová a bratr Jan Drbola, jejich poděkování patřilo trenérům SDH Ploukonice, sestře Radce Vytinové a bratru Radkovi Vytinovi, kteří je provázeli mládežnickými lety. Trenérské činnosti se věnují už více jak 20 let.

Další část programu byla věnována nejrychlejší nálivce, do které se přihlásilo na 25 dvojic, čas rychle ubíhal a mi jsme se dostali do další části připraveného programu, kterou byla noční soutěž s vlastním materiálem do soutěže nám nastoupila družstva žen, která skončila v pořadí – Ploukonice 16:75, Kosmonosy 17:17, Olešnice 18:05, Radimovice, Karlinky, Pěnčín a družstva mužů, která skončila v pořadí – Březová 14:03, Olešnice 14:86, Obrubce15:63, Ploukonice, Frýdštejn, Sezemice, Olešnice PS 8, Žehrov PS 8, Radimovice , Karlinky

Poslední část programu byla věnovaná soutěži v podobě Máme rádi Česko, mi jsme si to upravili na Máme rádi hasiče. Soutěže se zúčastnilo spoustu soutěžících a ukončili jsme ji dvě hodiny po půlnoci a nejúspěšnější byl team Olešnice. Všem kteří se zúčastnili naší soutěže velmi děkujeme a doufáme že si to s námi užili.