PLOUKONICE

7. a 8. kolo Emas Extraligy v požárním útoku.
Tento víkend se nám příliš nepovedl a domu odjíždíme bez bodů 🙈

Sobota – Netín -> při chystaní základny jsme nabyly dobré nálady a odešly jsme na startovní čáru. Výstřel, výběh, výstřel – ulitý start. A tak s malou nervozitou jdeme na čáru ještě jednou. Tím bohužel dobrá nálada končí. Strojařce trvalo než zapojila spoj hadic, proudařku naštěstí nerozhodila. Větší problém byl tento den na savicích, nebyla voda, z mašiny ani kapka. Nevzdáváme to a s dalším nalitím vodu posíláme dopředu a trefujeme terče. Na čas není třeba se ptát 🙈

Neděle – Maršovice -> na startovní čáře po sobotním útoku panuje trochu nervozity, ale i tak jsme ready vyběhnout. Výstřel, výběh. Všem základna klapla až na naši rozdělovačku. Ta bohužel nestihla zapojit tak, aby si věřila vyběhnout. Zůstává tedy na základně a strojařka mašinu vypíná.

Těšíme se na dalším kole a snad lépe ✊🏼