PLOUKONICE

Extraligový víkend Budíkovice/Miřetice

EXČR BUDÍKOVICE – 16,57 (16,38)
Počasí nepřeje, holkám před námi se bohužel moc nedaří, my se chystáme na přípravnou základnu s tím, že už nám vlastně o nic nejde. Chceme ukázat, že aspoň něco umíme. Anežka před přípravnou základnou zjišťuje, že ji nejde zapojit proudnice, začíná tedy shánět jinou, už jsme na přípravné základně a Anežka s proudnicí pořád nikde. Nakonec nás zachraňuje @kami.babakova a Anežka běží s její proudnicí. Moc děkujeme❤️
Základna klapla, voda jde na klid dopředu a proudařky po umytí terčů zastavují časomíru v čase 16,57, rychleji za 16,38. S překvapením zjišťujeme, že to je průběžně první místo a už jen doufáme, že se dneska na bednu postavíme. Vyšlo to! Bereme první místo!🥇
Gratulaci posíláme holkám z @korytnackynejsouzelvy 🥉a holkám z @mamby_plumlov 🥈
Těm také moc gratulujeme k celkovému titulu mistryně EXČR v PÚ.

EXČR MIŘETICE – 20,46 (18,55)
Tak trochu jsme si myslely, že by naše smůla na extralize mohla být sobotním pokusem prolomena, bohužel se tak nestává a naše pravá proudařka zůstává a cvaká na základně. Po této chybě zavíráme tedy až s časem 20,46.

Před námi je již poslední dvoukolo EXČR v PÚ a my jsme průběžně na sedmém místě. Uvidíme, zda dokážeme ještě něco vykouzlit a někam se posunout.
#zijemeexpu #seremeexpu #firesport #sdhploukonice