PLOUKONICE

Po týdnu opět vyrážíme na EXČR v PÚ Plumlov, Radíkov. Startujeme jako vždy pod startovním číslem 7

V sobotu ráno jsme se sešly před hasičárnou, pomohly jsme připravit věci na Dětskou hasičskou soutěž a vyrazily jsme směr nejvzdálenější Extraligu. Již tradičně jsme se zastavily na benzinové pumpě na něco dobrého a pokračovaly jsme v jízdě. V sobotu jsme vybojovali 5. místo s časem (17,07)

5. kolo EXČR PLUMLOV (17,07) – 5.místo
6. kolo EXČR RADÍKOV ( 16,60) – 4. místo

Přesunuly jsme se do Radíkova, kde jsme si mohly zasoutěžit v doplňkových soutěžích: házení hadice B, tahání figurýny na čas.
Do soutěží se zapojila Áďa, která si vybojovala stupně vítězů👏😌

V neděli ráno se probouzíme do slušného počasí a společně se scházíme na snídani. Po odběhnutí mužů se jdeme chystat na náš útok, kde se nám dařilo více LP (15,8x ) PP (16,60) tím bereme čtvrté místo a cenné body do tabulky.