PLOUKONICE

Poslední extraligový víkend Zderaz a Pšánky. Cesta do Zderazi delší a přímo na čas registrace, díky menší účasti v obou kategoriích se soutěž odehrála velice rychle. Na pokus jdeme 10., časy před námi neskutečné. Holky z Budíkovic nový extraligový rekord 15,05s a holky z Olešné 15,67s, taky úžasný čas pod 16 vteřin. Holky z Kunčic 16,01, takže ženská kategorie je velice nabušená. Sice se nám útok povedl, ale náš čas je 16,23s, který se řadí na čtvrté místo. To nás posouvá na 4. místo k holkám z Pšánek v celkovém hodnocení.

Přejezd do Pšánek a zocelení celého týmu večer na parketu. Ráno se všichni pomalu scházíme na snídani. Po dlouhé kategorii mužů, která byla nekonečná se chystáme na náš požární útok my. Jdeme na start, výběhy v pořádku a na základně zádrhel na PP, Anežce necvakla spojka. Dohání ztrátu, jenže nastal další zádrhel. Vendy měla hadici mezi nohama, i když vyskočila z hadic, aby neměla zamotané nohy. Bohužel Anežka přes rozprášený proud nic neviděla a střílela pod střed terče, zavírá s příšerným časem a tím pádem jsme bez bodů. Holky z Pšánek berou jeden bod a tak zůstávají na 4. místě. My můžeme oznámit, že jsme se umístily v EMAS Extraliga ČR v požárním útoku 2022 na 5. místo!!!

 

IMG_6242 IMG_6230 IMG_6231 IMG_6232