PLOUKONICE

Další extraligový víkend směr Letohrad.

9. kolo EMAS Extraligy ČR v požárním útoku Letohrad Orlice. Pro nás druhá nejbližší Extraliga na kterou jsme jely cca 150 km. Po dlouhé kategorii mužů jsme šly na přípravnou základnu, kde byla dobrá nálada, díky výkonu na posledním závodě v KV. Míříme na základnu, příprava hned hotová a hurá na start. Výstřel, odběhy z plata a už si to mažeme kupředu. Útok na klid a pro nás na krásu proudařky ukončují s časem 15,93s a vlevo ještě rychleji 15,75s. To pro nás znamená 2. místo! Štěstím bez sebe za obrovského slejváku si jdeme na bednu pro důležité body do celkového vyhlášení. Večer všichni společně slavíme sobotní úspěch a chytáme si formu na další den.

Ráno se probouzíme na 10. kolo EMAS Extraligy ČR v požárním útoku Letohrad Kunčice. Po večerních oslavách se pomalu scházíme u snídaně. Po ještě delší kategorii mužů, než předešlý den jdeme na řadu my se startovním číslem 11. Opět příprava, start bez problému, ale menší zádrhel na koši, který ale mašina dohnala. Terče sražené s časem 16,42s a vpravo rychleji za 16,13s. Opět bereme 2. místo a cenné body!

Za tento víkend úžasné výkony, cenné body do celkového vyhlášení, ale hlavně úžasná atmosféra v týmu, která je potřeba!

Děkujeme všem co nám fandí za podporu! Hlavně našemu SDH Ploukonice obrovské DÍKY!

IMG_5332 IMG_5379