PLOUKONICE

Třetí extraligový víkend 25. a 26. 6. 2022 Krasonice, Čechtín. Pro naši smůlu se konala i JL na Sychrově, které jsme se nemohly zúčastnit. Ale my jsme holky šikovný a složily jsme druhý tým, který se tam vydal místo nás. Tímto holkám gratulujeme a obrovské díky za 7. místo a cenné bodíky do celkového vyhlášení Jizerské ligy.

Do Krasonic jsme dorazily s deštěm v zádech, který naštěstí na ženskou kategorii přestal. Po dlouhé mužské kategorii jsme šly na start opět se startovním číslem 11. Základna proběhla v pořádku, ale od vyběhnutí ze základny se dostaly Vendy na trojáku céčka mezi nohy, které nestihla přeskočit a ty jí je podrazily a srazily k zemi. Silný náraz na záda. Holky vpředu srazily terče s časem LP 16,17 a PP 17,15s, což je ve výsledku 3. místo. Ale pro naši smůlu to Vendy nezvládá rozchodit a volá se ZZS (rentgen Ok). Druhý den v Čechtíně nás vítá sluníčko. Chystáme se na náš pokus a chceme konečně něco předvést. Start v pořádku, základna a odběhy bez problému, ale vpředu problém se stažením pravého terče. Elza na levém proudu 16,44s, ale Anežka až 18,45s. Tím jsme skončily na 9. místě opět bez bodů.

 

IMG_4625 IMG_4651