PLOUKONICE
4. 6. 2022 v odpoledních hodinách jsme se vydali na krajské kolo do Zákup na otevřené tréninky před závody. Prošla se trať a seznámilo se s překážkami.
Dorostenci měli na krajském kole domeček, který běželi poprvé.
Ubytování na místním koupališti, trenér zajistil večerní občerstvení a o zábavu se postarali naši dorostenci.
Budíček 5. 6. v 6 hodin ráno. Rychlý přesun na stadion a registraci. Po nástupu běželi první dorostenci 4x 100m na dva pokusy.
Poté se na 100m s překážkami přesunula Adélka, kterou následoval Štěpán. Oba svoji kategorii vyhráli
Následovali dorostenci, každý běžel svůj pokus 100m s překážkami, kde se počítalo 6 nejrychlejších časů. Zde získali 2. místo.
Poté se rychle přesunuli na požární útok, který vyhráli z 8 týmů.
Nakonec se konal dvojboj pro jednotlivce. Kde Štěpán a Adélka opět vyhráli své kategorie.
Všechny disciplíny byly na dva pokusy.
Všichni absolvovali testy z požární ochrany, skoro bez chyb, až na jednoho dorostence.
Celkové umístění:
Štěpán Vytina 1. místo v kategorii mladší dorostenec. Postup na Mistrovství České republiky, které se koná v Ústí nad Labem.
Adélka Bakešová 1. místo v kategorii starší dorostenky a opět postup na MČR.
Dorostenci krásné 2. místo, opět za Bozkovem.
Michal Jurkovič, Marek Masopust, Jan Rohnisch, Lukáš Vild, Ladislav Hlava, Jan Drbola a Petr Kousal (zapůjčka že Semil).
Všem mockrát děkujeme za nádhernou reprezentaci za SDH Ploukonice. Jsme velice hrdí na naše svěřence.