PLOUKONICE

12.6.2022-EXČR-Tučapy
Máme tu nedělní ráno, počasí jako v sobotu na jedničku. Účast ještě větší. 🙈
Holky večer doladily formu někdo tím, že šel spát se slepicemi a někdo opakem. 😄
Den jsme zahájily společnou snídaní a rozborem včerejšího útoku. Po rozebrání mašiny jsme usoudily, že i dneska poběžíme na mašinu kluků z @sdh_frydstejn 🙈😊Takže znovu děkujeme kluci. 💪🏻😊
Jelikož bylo opravdu hodně týmu, tak se ten den trošku vlekl. Začátek ženské kategorie byl okolo 15hodiny. 🙈
Příprava proběhla v pořádku a my jsme mohly vyrazit na náš pokus. Základna cvakla krásně a voda letěla. Proudařky se s tím obstojně popraly a ikdyz něco nechaly na terčích čas se zastavil v časech 16,29s a 16,61s 💪🏻😘 k našemu překvapení konečný čas měly i holky z @korytnackynejsouzelvy byla to čest s vámi sdílet první místo (doufáme, že se budeme na těch vyšších příčkách potkávat častěji😁) 😊 ale díky tomu, že jsme měly rychlejší druhý čas braly jsme ceny za první příčku!! 🥇🔥Ano i my tomu nevěříme, postavíme se na nejvyšší příčku na druhém extraligovém kole 💪🏻❤️
Díky holky!
Příště se vidíme na dalším extraligovém dvojkole pořádané v Plumově a Radíkově. 😊
Požárnímu sportu ZDAR! ❤️🚒🔥

 

IMG_4342