PLOUKONICE

Omlouváme se za zpoždění, ale lepší později než vůbec. Druhý extraligový víkend Plumlov, Radíkov. Cesta opět dlouhá, ale pro nás žádný problém. Tento víkend si vybrala naše nálivka. V Plumlově proběhla základna na výbornou, ale naše Adla nechytla savici, Lůca na koši si s tím poradila a k našemu údivu po zpětnému zkouknutí videa jsme se divily, že Adla vůbec nalila. Výsledný čas v Plumlově LP 16,95s a PP 17,08s, což znamená 4. místo a cenné body do celkového umístění.
Hodinový přejezd do Radíkova na 4. kolo. Na svůj pokus jdeme 11. Jdeme na start, základna v pořádku, odběhy dopředu bez problému, ale opět zádrhel na nálivce, kde se nedařilo vytáhnout dostatečně savici z kádě, aby došlo k naražení. Voda jde tedy déle a holky vepředu zavírají s časem PP 17,00s a LP 17,61s, 9. místo bez bodů.

 

IMG_4489 IMG_4507