PLOUKONICE

11.6.2022-první kolo EXČR – Chotěmice
Tak jsme se dočkaly a vyrážíme na první kolo Extraligy v požárním útoku ČR pořádané v Chotěmicích. Na cestu se vydáváme v osm ráno a čeká nás 195 km cesty.
Díky tomu, že máme speciální playlist přímo na Extraligu cesta utíká jako voda a my v 11 přijíždíme na místo.
Účast na soutěži je obrovská a to jak v mužské, tak i ženské kategorii. Dalo se tedy čekat, že na náš pokus si chvilku počkáme a tak jsme rozjely náš studijní kroužek, jelikož dost holek čekaly zkoušky na VŠ. Okolo třetí se začíná přestavovat dráha a tak dlouho očekávaná chvíle prvního letošního startu na extralize se neúprosně blíží. 😁
A už nás lehce znáte a víte, že to s námi není jen tak. Při přípravě béčka na mašinu a její následně ohřátí jsme zjistili, že se nám uvolnil jeden díl a stéká nám benzin přímo na výfuk. Za šest týmu jsme měly jít na start. Díky za naše blízké vztahy s @sdh_frydstejn , za rychlou pomoc a vypůjčení mašiny. 😘
Po tomhle stresu rychle na přípravu a na start. 💪🏻😊
Kontrola. Na start. Výběh.
První chyba už u koše a nálivky v neodhadnuti tepla a změklé savice a další zaváhání na právem proudy, kdy si proudařka zapomněla vzít klubo. Čas se zastavuje 17,39s, což znamená bezbodovou pozici. No.. tak jsme si vstup do sezóny nepředstavovaly. 🙈
Balíme se a přejíždíme do nedalekých Tučap, kde se koná nedělní kolo a my tak doufáme v lepší zítřek. 💪🏻😊
Hasičskému sportu ZDAR!💪🏻🚒