PLOUKONICE

Včera jsem se vydaly na druhé kolo JL pořádané @sdhkosmonosy_zeny . Počasí moc nevyšlo, dost foukal vítr a to se podepsalo i na výkonech.
Časy moc nepadaly, ale byly jsme rozhodnuté něco hezkého zaběhnout.
Na řadu jdeme pod číslem šest. Příprava základny je rychlá a my už jdeme na startovní čáru. Výstřel a tím začaly naše trable. Nepadnul košík otočením savice nálivkou. Další zaváhání při vyndávání savice z kádě, ale není nic ztraceno mašina to tam dotáhne. PP padá s časem 17:71, což je čas, který by bral i první místo. 😅🤦🏻‍♀️ LP ne a ne spadnout, Eliška žádala pomoc v okolí, aby jí někdo ukázal, kam to má trefit. 🙈 Nakonec zavírá s časem 22:96s. Tento čas si za rámeček určitě nedáme, ale nemůže být každý den posvícení. Doufala jsme alespoň v cenu za nejlepší proudařku, kterou nakonec ani nevyhlašovali. 🥺
Dnes se vidíme na třetím kole JL v Radimovicích. 💪🏻😊 Snad dnes bude na co koukat. 😊 Hasičskému sport ZDAR! 🚒😊