PLOUKONICE

Hlásíme se po zimním spánku z prvních závodů v rámci @jizerskaliga pořádanou @sdh_bechov_zeny 😊
Počasí jim nemohlo vyjít lépe. Na nebi ani mráček a konečně bylo po zimně slyšet dunění mašin.
Pro letošní sezónu se v rámci Jizerské ligy budeme ukazovat pod startovacím číslem 5.
Dopoledne s chlapy uteklo jako voda a my už netrpělivě čekáme na náš pokus. Říkaly jsme si, že půjdeme na klid, ale po krásném výkonu holek z @sdhkostalovfiresport 16,56s jsme byly více motivované něco ukázat. 💪🏻😊
Na základně jsme byly rychle připravené a už jsme šly na start. Všechno šlo krásně, voda cca okolo 9 sekundy z mašiny. Výstřiky okolo 14,7. PP se zastavil v čase 15,79 a levý zavírá s časem 16,53, což nás posouvá na první místo o celé 0,03 sekundy 🙈 Hold to Eliška chtěla udělat napínavé do poslední chvíle 😄 děkujeme organizátorům za skvěle připravenou trať a ostatním týmům za podívanou. Příští týden se uvidíme na závodech pořádané @sdhkosmonosy_zeny a v neděli v Radimovicích. 💪🏻 hasičskému sportu ZDAR! 🚒