PLOUKONICE
Noo… tak cesta na Orlické dozvuky po celkovém vyhlášení byla celkem dobrá, ale dlouhá, opravdu dlouhá 🤣
Na místě jsme snědli na co jsme přišly… a ve špatném rozpoložení byla naše strojnice a náš troják 😂 což pak vypovídá o našich výsledcích.
Orlické dozvuky se běhají lehce jinak, než jiné soutěže. Běží se tzv. do pavouka. První útok rozhoduje, kam se pak posunete do toho pavouka. No… Šly jsme na první pokus… Ale naše strojnice si nezkontrolovala kohouty.. no a hold to se zavřeným kohoutem nepůjde… Se zklamáním jsme se balily domů, protože jsme opět neukázaly co v nás je. Ale při našem štěstí nebo tedy možná smůle 😅 jsme mohly vyběhnout ještě jednou, aby nebyl lichý počet. Ale o to se právě postaral náš troják a nedotáhl céčko, které po pár metrech vypadlo a tím jsme ukončily náš druhý útok s N 🤣🤣🤣
Toť naše letošní Orlické dozvuky, ale těšíme se na další 😅
Hold jsme se mohly chlubit, že letošní sezónu ukončíme s patnáctkou… ale nééé.. my letošní sezónu ukončujeme s Nkem a dokonce dvojtým 🤣🚒