PLOUKONICE
Předposlední víkend s Jizerskou ligou 🚒🔥
18.9. 2021 jedeme na Malou Skálu s velkým časovým předstihem… Kdo to tam zná, tak ví proč 😅
Soutěž začínala až v 11:30… Takže jsme se těšily, že po nástupu půjdeme do blízké pizzerie na oběd. 😋 S plnými bříšky jsme si začaly chystat materiál… A zjistily jsme, že Elišce chybí proudnice… z Vendy pak vypadlo, že má být ráda, že má aspoň hadice, pro které se musela vracet, protože je vysypala cestou z káry… 😅😂
No, ješte že jsou Hasiči Frýdštejn tak moc hodní a půjčili nám proudnici… Ale kdyby náhodou se nám tohle ještě někdy stalo… Tak tu rozprašovačku si nechte pro sebe 😅😂
A děkujeme holkám z Bechova za půjčení barbusu 😅
Anežka na pravém proudu krásných 16:23 a bere nejrychlejší proudařku soutěže a Eliška 17:rovných 😁
S tímto časem bereme 1. místo ❤️🚒
19.9. 2021 směr Košťálov 💪🚒
Hned ráno jsme zkontrolovaly vercajk a proudnice se našla a barbus se také vzal 😅😂
Vše sbaleno a vyrážíme 😁 Na místě jsme se opět vykempily a sledovaly útoku chlapů. Mužská kategorie rychle odběhla a šly jsme zase na řadu my. S menším pozastavením soutěže k uctění památky zesnulých dobrovolných hasičů jsme se chystaly na náš útok.
Mašina nahřátá a jdeme na to. S rychlým odběhnutím ze základny si to ženeme dopředu… Voda z mašiny, béčka s preclíkem nataženy, jak jen to šlo… rozdělovač… a výstřiky, které zastavily časomíru na pravém terči krásným 16:16, kvalitní půjčení z Bechova Nikola Šnýdrová , ale zase naše čmáralka Elza 17:24.
S naším obrovským překvapením bereme 1. místo 🚒❤️ A Nikol měla nejrychleji proudařku, která se bohužel nevyhlašovala.
Následující sobotu se rozhodne, jestli si obhájíme loňský titul Mistriň Jizerské ligy 💪🔥 takže držte palce!