PLOUKONICE
Poslední víkend Jizerské ligy!
Tento víkend byl pro nás lehce hektický. V pátek jsme začínali chystat náš areál na dvě sobotní soutěže a jednu nedělní. V sobotu ráno se u nás pořádala dětská soutěž a my jsme vyrážely na předposlední kolo Jizerské ligy do Benešova u Semil. Počasí naštěstí vyšlo, oproti loňskému roku. Začaly jsme se chystat na náš útok, když v tom přišlo hrozné zjištění… Vypadla nám třetí gumička na savici, s naším rozhodnutím jsme na ní nešly a půjčily jsme si savici od Hasiči Frýdštejn ,kterým moc děkujeme. A děkujeme také Kamile Babákové za pomoc na pravém proudu. Naše košařka se s tím poprala statečně, koš sedl napoprvé, ale z neznámého důvodu spadnul… Takže voda šla dlouho a my jsme útok ukončily se strašným časem 19,06… Bereme 7. místo a odjíždíme domů s potvrzením vítězství v celkovém pořadí Jizerské ligy! ❤️🔥🚒
Z Jizerky přejíždíme k nám na noční soutěž do Ploukonic. Rychlý nákup v Makru v Liberci, protože nás děti na dětské soutěži vyjedly a hurá na závody. Běžely se dva požární útoky a kdo měl nejmenší rozdíl soustřiků z obouch útoku, tak vyhrává.. což se nám zcela nevydařilo.. protože po prvním útoku nám přestala jít mašina… Takže na druhý pokus jsme šly s mašinou našich dorostenců. Bohužel jsme neměly nejmenší rozdíl, ale braly jsme 1.místo za nejrychlejší útok dne.
Poslední kolo Jizerské ligy v Radimovicích. Za krásného slunného počasí se vydáváme na závody. Po rychlém odběhnutí mužské kategorie jsme šly na řadu my. Příprava materiálu, namotání béčka na mašinu od Hasiči Frýdštejn ,moc děkujeme za půjčení. Koš na výbornou, nalití perfektní, mašina žene vodu kupředu… Ale naše proudařky si hodily klubíčka pod nohy, takže větší prostřik, než jsme počítaly. S časem 17,60 bereme 5. místo.