PLOUKONICE
Bohužel… Je to tak. 4.9. a 5.9. jsme vyrazily na poslední Extraligový víkend. V sobotu jsme vyrazily směr Pšánky, pro nás nejbližší EX, takže jsme si mohly pospat. Kdo se díval na fire.tv či instagram, tak jste mohly slyšet, že sháníme pravou proudařku na sobotní kolo, protože ta naše uvízla v Tatrách, kvůli špatnému počasí. A skvělá náhrada se ozvala sama a za to jsme ji moc vděčné. Nikčo děkujeme ❤️
S nádherným počasím jsme šly na start, kde jsme konečně chtěly ukázat, co v nás je. 💪🏽 Start v pořádku, základna bez chyby a voda se žene dopředu… Výstřiky a úžasné sestřiky! Pravý terč se rozsvítil na 15:94! Levý s menším zpožděním 16:59! Ano, opět jsme si vylepšily náš osobáček!!!
Jenže, jen nám se nedařilo😅 s tímto časem jsme braly 5. místo.
Ještě chceme pogratulovat holkám z @Kosmonosy za jejich útok, můžeme říci, že jsme to nečekaly stejně jako ony 🤣
Přejíždíme na poslední kolo do Zderazi, kde si poslední sobotní večer chceme užít!
Nedělní poslední kolo ve Zderazi. Po užitém sobotním večeru, kde jsme se ráno sešly u snídaně a vymýšlely strategii. Sluníčko se na nás smálo už od rána 😁 těšily jsme se, že zopakujeme sobotní čas. Po napínavé mužské kategorii jsme se chystaly na start i my. Ráno nás přijela zachránit @bara na pravý proud, které opět moc děkujeme. ❤️
Od začátku ženské kategorie bylo vše špatně. Počasí krásné, trať celkem rychlá, ale časy né a né padat. Nervy asi skvěle pracují, protože útoky se nedařily ani favoritům extraligy. Už jdeme na základnu s pocitem, že je to poslední letošní kolo, kde jsme chtěly ukázat, že na to i my máme! Start na poprvé, základna v pořádku.. trať lehce promáčená, což pocítila béčkařka a rozdělovačka, které si kecly do bahna. Voda šla dopředu a pravý terč se rozsvítil na 16:07, ve chvíli radosti a úžasu, bylo smutné zjištění, když levý terč svítil s časem 18:25.
No což… už po sobotním kole jsme si řekly, že tenhle víkend bereme jen pravý terč 😅
A ano… S tímto hrozným časem jsme braly 6. místo.
A kdybychom hrály na slovo KDYBY… Kdybychom daly 16:59 jako v sobotu 😅 Tak díky, pokaženým útokům favoritek, jsme si mohly sáhnout i na celkové 3. místo v Extralize…
Jenže na kdyby nehrajeme a my bereme v celkovém umístění v Extralize v požárním útoku 2021 krásné 7. místo! Top10 pro první extraligovou sezónu, je pro nás skvělý výkon a my jsme na sebe hrdé!
Gratulujeme vítězům!