PLOUKONICE
Dalo by se říci, že dnes vyrážíme skoro za komín. 😄 Jedeme na kolo JL v Bechově. Počasí organizátoři objednali dobře a i nás překvapila dráha, která byla celkem rychlá. Tak jsme si s holkama řekly, že to tam prostě napálíme a konečně to prolomíme. 😄 S pokřikem ,,brm, brm, ťapi, ťapi,, jdeme na náš útok. Košařka lehce zaspala na startu, ale jinak bylo skvěle rozběhnuto, koš ve vodě, savice spojeny, voda v mašině, plyn a strojařka protočí kohout, popasuje se s ním a voda letí dopředu, béčka na místě, troják na místě a proudařky dosedají, pravý proud trošku nemotorně, ale sedí a čas se zastaví. 16:61 💪🍾 konečně!! Slušná šestnáctka na kontě 😁 bereme 1. místo a 10 bodů do celkového hodnocení. Tím se posouváme na průběžné první místo i v celkovém pořadí. S holkama jsme se, ale dohodly, že je pro nás důležitější Extraliga a tak další dvě kola JL budeme vynechávát, jelikož se s Extraligou kryjí 🙈 příští víkend se na nás můžete těšit na dalších kolech Extraligy v Zahnašovicích a v Olšovci. 😊 hasičině zdar. Brm, brm, ťapi, ťapi. 😊