PLOUKONICE
Další extraligový víkend 🚒💪❤️
Je tu další víkend a my se tentokrát vydáváme k Třebíči 😅 jsou to štreky to vám říkáme, ale cestou se rozhodně nenudíme 😄 v sobotu jsme zamířili do Petrovic, auto jsme od dráhy měly celkem daleko takže jsme se vždy dobře rozmýšlely, zda tu věc potřebujeme a chce se nám tam dojít, výhodou bylo, že se člověk nemusel rozhýbávat 😁 dráha byla rychlá, tak jsme doufaly v průlom a časomíra se nám konečně zastaví na 16,xx, bohužel byl zádrhel na nálivce, kdy savice nechtěla být zaštroubována, tak tam voda neskončila hned a pak lehké zaváhání na pravém proudu, hold má proudařka dlouhé jméno a chvilku se podepisovala 😄 čas se zastavil na 17,87s za to jsme braly 8. místo, což znamenalo první nebodované místo 🙈 trošku zklamané odjíždíme do Čechtina, kde si zvedneme náladu piknikem 😁😊 a nabíráme síly na nedělní kolo.
V neděli nás probudil déšť, který nám padal na stany. Počasí nám tedy moc nepřálo a doufaly jsme, že brzy přestane. 😇 a také přestalo. Chuť na to ukázat, co v nás dřimá si neseme s sebou na start. 💪 Reakci na náš čas vystihuje krásně, reakce našeho trojáku, kdy radost při podívání se na pravý proud, kde bylo krásných 16,10s, vystřídalo malé zklamání z levého proudu, kde byl lehký prostřik a čas se zastavil v hodnotě 16,94s 💪 nic to nemění na tom, že je to čas našeho nového osobáčku! (Na soutěži) 😄 za tento čas bereme 5. místo to pro nás znamená cenné body. 😊 Další soutěž se řadí do JL a uskuteční se v Bechově 😊😇