PLOUKONICE
Extraligový víkend Letohrad Kunčice a Orlice 💪🚒
Obě dráhy v Letohradu jsou rychlé, tak i my doufáme, že nám tak konečně něco hezkého padne.
Letohrad Kunčice 24. 7. => N
Než se dostaneme na start padá šestnáctka za šestnáctkou. Na startovní čáře nastává problém, savice nezůstala na svém místě, a tak se sesunul i košík. Košařka si s tím poradila a voda jde dopředu, všechno vypadá, že by to mohlo klapnout, ale najednou voda nejde a mašina nevrčí tak, jak má. Strojařka ubírá plyn a hledá příčinu, která naskytla na koši, který se neudržel na savici. Sbíráme tedy naše první písmenko N.
Letohrad Orlice 25. 7. => 12. místo
Dopoledne je celkem ošklivo, což se ukazuje na výsledných časech. Holkám to narozdíl od soboty nepadá, a tak doufáme, že budeme mít velkou šanci na úspěch. Jdeme na start a ani nám se nedaří. Sice narozdíl od soboty už nemáme písmenko, ale čas snad nestojí ani za zmínku. Body nesbíráme a doufáme, že další extraligový víkend bude mnohem lepší.