PLOUKONICE
Další víkend strávený na Jizerské lize.
Krásná Ves a Borovice 😊💪🚒
JL Krásná Ves – 17. 7. => 8. místo
V Krásné Vsi bylo všechno špatně včetně počasí. Od rána pršelo a nám se v takovém počasí nechtělo běžet, ale startovku jsme měly už zaplacenou, takže nám nezbývalo nic jiného, než vyběhnout. No… že jsme nezůstaly sedět na prdeli. Koš na podruhé, po zašlápnutí kluba pravé proudařky a v neposlední řadě otočení rozdělovače a tím zavřený kohout na levý proud. Ale tím, že jsme útok dokončily bereme 8. místo a cenné 3 body do celkové ligy.
JL Borovice – 18. 7. => 2. místo
V neděli v Borovici je to už lepší, všechno vypadá krásně, levá proudařka rozsvítí terč 16,44s, ale práva proudařka se nee a nee trefit a zastavuje terč na čase 17,60s, což pro nás znamená 2. místo. A další cenné body do celkového vyhlášení jsou doma!