PLOUKONICE

V sobotu 12. 9. 2020 jsme se vydali spolu s dorostenci na soutěž do Valdic. Soutěž letos nespadala do žádné ligy, proto jsme jí braly jako dobrý trénink. Na začátku byly trochu zmatky, ale vše dopadlo jak jsme potřebovaly a naše příprava na požární útok mohla započít. Po přípravné základně, hurá na to. A je tu ulitý start a kdo jiný než naše Vendy na rozdělovači. Druhý pokus, už si počkáme a můžeme se na to vrhnout. Všechno šlo dobře, jen Péťa na stroji lehce zaspala, tak jde voda déle, než se plánovalo. Časomíra se zastavila na čase 18,54s. A nakonec z toho bylo i 1. místo. Čas se nám moc nelíbil, ale bereme to. Teď ještě fandit klukům/dorostencům. Zaběhli čas 18,67s z čehož sami byli překvapení. Počkat do vyhlášení, které se díky konání druhé soutěži protáhlo. No nic, rychle zabalit a přesun do Jeřmanic na poslední kolo FNC.