PLOUKONICE

Neděle 13. 9. 2020 soutěž v Radimovicích, která se řadí do Jizerské ligy. Už od rána to vypadá na fajn den. Nejdříve se pokoušíme opravit košík po včerejším úskalí v Jeřmanicích, naštěstí zjišťujeme, že to půjde opravit. Chmury jsou tedy zažehnány. Na soutěži v Radimovicích se nám loni podařilo získat 3. místo, tedy jednu z našich společných prvních medailí. Jsme tedy zvědavé jak to půjde letos. Opět zde probíhá i soutěž typ na svůj čas, kdy si závodní tým napíše čas, který si myslí, že dosáhne, kdo z týmů se přiblíží nejblíže získá finanční odměnu. Eliška vyplňuje 17,27s. Trať je celkem těžká, díky hodně N. Dnes jdeme na start 12. Již jsme připravené. Na místa, připravte se. Pozor. Bum!

Všechno jak po másle a zavíráme s časem 17,33s. Což nás vystřelilo na první příčku. Eliška 16,56s nejrychlejší proudařka. A s typem jsme se sekly o 00,06 setin. Vyžraly jsme tedy co jsme mohly. Hlavně 10 cenných bodů do tabulku, které nás dotáhly na prozatímní 1. místo v JL společně se Sychrovem.