PLOUKONICE
SDH Ploukonice ženy 🚒
Neděle 20. 9. 2020 JL Kosmonosy
Ráno máme trošku hektické z důvodu konání dětské soutěže se kterou jsme se snažily co nejvíce pomoci i přes naši absenci. Tím děkujeme holkám, co to za nás vzaly ve stánku a jistě to zvládly na jedničku. Po hektičtějším ránu jedeme na místo konání. Už od rána vypadá počasí na jedničku a to vydrželo celou soutěž. Čas bezustání běží a my jsme už na základně. Příprava bez problémů. Start překvapivě taky! Ale ten zadek 😱😅 nejdřív koš na dvakrát, savice se zdržela v kádi a kohout ne a ne zavřít. Ale čas máme a zastavil se na 17,46s. Což znamená 2. místo, ale počkat stejný čas mají i holky z Veselé. A ne jenom u jednoho terče! Shodně jsme terče shodili v časech 17,22s a 17,46s jen v opačných stranách. Rozhodnout měl další útok a rychlejší bere vyšší příčku. Bohužel holky z Veselé už nebyly všechny a v náš prospěch se druhého místa musely vzdát. Díky bodům, které jsme získaly jsme nabraly náskok, který již nikdo nepřekoná.
Z toho plyne jediné…
Staly jsme se MISTRYNĚMI JIZERSKÉ LIGY 2020!!! Příští týden poslední soutěž v Benešově u Semily, kde ze sebe vymáčkneme to nejlepší z nás a bude to buď nebo nic! Těšíme se na Vás!