PLOUKONICE

Dnes 26. 9. 2020 jsme jely na poslední kolo JL do Benešova u Semil. Kvůli celému propršenému dni byla dráha velmi promočená a tím náročná. Na řadu jdeme 10., v klidu jsme si základnu připravily s úmyslem něco předvést. No a co k tomu dál říct, díky počasí navlhla startovací pistole a startér nás odstřeluje až na PÁTÝ pokus.😬 Díky tomu nám spadl klíč z mašiny a začaly se hýbat savice. Kvůli převzaté základně jsme si to nemohly již srovnat… musely jsme tedy pracovat s tím jak to bylo.🥺 Koš na potřetí, ale ve vodě, vpředu to holky zavřely 19,42s, což by bylo přijatelné 4. místo. Jenže nálevka nezašroubovala savice. Takže je z toho N.🥺 Velmi zklamané tedy odjíždíme s prázdnými rukami, ale nemohly jsme v tom nechat naše parťáky z SDH Frýdštejn 💪
Blahopřejeme holkám ze SDH Sychrov a 
SDH Veselá k potvrzení svých příček v celkovém vyhlášení! 🥳

Také gratulujeme klukům! 🥳

A 10.10. se vidíme v Dnebohu!!! 😊😍