PLOUKONICE

V sobotu dopoledne 11. 7. 2020 jsme vyrazily na naše první závody do Dubence, kde se konalo první kolo JL a také kolo VČHL. Pro tuto sezónu jsme se rozhodly, že odjezdíme celou JL a tak jsme vyjely. Cesta dlouhá, počasí nám moc nepřálo, ale i přesto jsme si víkend užily.

První start v naší sezóně 2020. Všechno bylo krásně rozběhlé, ale voda dopředu nee a nee jít. S menšími komplikacemi na savicích jsme dokončily tedy až s časem 19:00, což pro nás znamenalo 10. místo a my si tím pádem zapsaly do tabulky pouze 1, ale za to cenný bod.

S naším výsledkem jsme rozhodně spokojené nebyly.

Odpoledne se v Dubenci konala ještě VČHL a my jsme se rozhodly zůstat. Tentokrát se nepovedl košík a čas ještě horší než dopoledne. S překvapením ale bereme 6. místo. Domu se nám ještě nechce, a tak zůstáváme přes noc a další den zkoušíme VČHL ve Velichovkách.

Tentokrát všechno jak má být a terče se zastavily s časem 17,66. Bereme tedy 3. místo a spokojeně odjíždíme domů.