PLOUKONICE

25. 7. 2020 jsme vyrazily na celý víkend do Letohradu.

V sobotu 25. 7. jsme se chystaly na přípravné základně v Orlici. Vše bylo připravené, tak jsme se vydaly na přípravnou základnu, kde nás čekalo nemilé překvapení. S naší mašinou PS19 jsme nesměly vyběhnout, díky přidělaným roxorům na chladiči. Domluvily jsme se s rozhodčími, zda bychom mohly běžet jako poslední – schváleno. Jelikož jsme tým žen a našeho trenéra jsme neměly s sebou, tak nám pomohli kluci z Frýdštejna, tímto jim děkujeme za vypůjčení jejich mašiny.

To s sebou neslo další úskalí – příprava béčka narychlo, nahřátí mašiny a nervozita celého týmu.

Vybíháme tedy jako poslední tým žen. Přes malé zaváhání na zadku dokončujeme útok s časem 18,24s.

Díky nešťastným roxorům na chladiči nám nyní nikdo neřekne jinak než Roxorky.

 

V neděli 26. 7. 2020 jsme přejely na EXČR Letohrad Kunčice.

Ani tento den nám nebylo přáno. Z mašiny jsme sundaly roxory, ale počasí nic moc. Na celou kategorii žen pršelo. I přes nepřízeň počasí jsme útok ukončily s časem 17,62s. Šly jsme tedy zapít náš nedělní útok s komentátory, čím jsme splnily jejich výzvu s námi.